Hakkımızda

Hakkımızda

Hikayemiz

Grand Silay Hotel 2018 yılında sektörü ayrıcalıklı kılmak sureti ile hedefleri ve değerleri doğrultusunda Türkiye’nin baş şehrinde çağdaş bir atmosferi ve çok yönlü işlevselliği ince bir zevkle harmanlayıp yüzde yüz misafir memnuniyeti sağlamak amaçlı hizmete açılmıştır. Otelimiz konuk severliği,güler yüzlü ve tecrübeli personeli ile siz değerli misafirlerimizin kendinizi evinizdeymiş gibi hissedebilmeniz için yola çıkmış olup,açıldığı günden bu yana kaliteli hizmet anlayışını aynı çizgide geliştirerek devam ettirmektedir.

Başkent’in merkezi Kızılay’da olan otelimiz TBMM ve Bakanlıklar’a yürüme mesafesinde olup Ankara Esenboğa Havaalanı’na 30 km mesafededir.Ankara şehir merkezinde  yer alan Grand Silay Hotel  Ankara iş Dünyası’nın buluşma noktasındadır. Türkiye Büyük Millet Meclisi, Büyükelçilikler, Bakanlıklar ve birçok yerli ve yabancı şirkete kolay erişim noktasında bulunmaktadır. Zarif ve konforlu odalarıyla Grand Silay Hotel  sekiz farklı oda konseptiyle ve toplamda yetmiş odasıyla ayrıcalıklı konaklamalar sağlamaktadır. Grand Silay Hotel Spa Merkezi, Kış Bahçesi , Teras katı  ve muhteşem Ankara manzarasıyla  misafirlerini ağırlamaktadır. Otelimiz ayrıca her yönden iyi bilinen restoranlara, barlara ve kafelere yürüme mesafesinde rahat ve kolay erişime sahiptir. Siz değerli misafirlerimizi otelimize ağırlanmaya davet ediyoruz.

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapıtaşı,geleneksel Anadolu misafirperverliğini gelişen Dünya’nın enstürümanlarıyla harmanlayıp  kalitede süreklilik ,koşulsuz misafir memnuniyeti ve sektöre yön veren  yenilikçi değerler ve nitelikli hizmet  üreten bir kurum olmak. Bu amaca ulaşmada bize katkı sağlayacak çalışanlara herkesin saygı gördüğü,gelişmeye açık,aidiyet duygusu aşılayan huzurlu bir iş ortamı sağlamaktır.

Misyonumuz: İşimiz aracılığıyla yaşamları daha ayrıcalıklı kılmak suretiyle misafir ve misafirlerin kişiye özel ve güleryüzlü hizmet açısından beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek.

Hedeflerimiz

 • Kalitede süreklilik ve mutlak misafir & çalışan memnuniyetini sağlamak
 • Hizmetlerimizde kaliteyi en üst seviyeye çıkartmak
 • Misafirlerimizin her zaman ilk tercihi olmak
 • Misafirlerimizin ve görevlilerimizin sadakatini kazanarak misafirlerimizi ve yakın çevrelerini otellerimizde tekrar ağırlayabilmek.
 • Çağdaş otelcilik ve işletmecilik prensipleri dahilinde, günün trendini yakalayarak misafirlerimize ve çalışanlarımıza sunmak.
 • Bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki misafirimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmak.
 • Sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmak.
 • Misafir potansiyeli yüksek, hizmetlerinden %100 memnun olunan, mümkün olduğunca çok kullanıcıya anlayışını sunabilen bir kurum yaratmak.

Değerlerimiz

 • Etik değerlere, ticaret ahlakına bağlıyız.
 • İnsan değerine inanır ve insana yatırım yaparız.
 • Her alanda kalite bilincini yerleştirmek üzere çaba gösteririz.
 • Misafir memnuniyetini esas alırız.

© Tüm Hakları Saklıdır. TRed Yazılım 2022